10 urodziny „Plastyka”

Data publikacji: 30 marca 2016

Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach świętuje w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Kulminacja jubileuszowych uroczystości przypada na kwiecień. Już 4 i 5 kwietnia wszystkie osoby zainteresowane podjęciem nauki w tej szkole mogą wziąć udział w Dniach Otwartych, które odbędą się w budynku szkoły przy ul. Legionów 35 w Tarnowskich Górach. Szkoła zaprezentuje również swoje stoisko na odbywających się w tych dniach Targach Edukacyjnych w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Z kolei 7 kwietnia w Galerii Sztuki Współczesnej Przytyk w Tarnogórskim Centrum Kultury o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy „10x10x10”, na której swoje prace zaprezentuje dziesięciu pedagogów Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych.
Główne obchody jubileuszu 10-lecia Liceum Plastycznego odbędą się 14 kwietnia. Początek uroczystości przewidziano na godzinę 13.00 W programie m.in. wystąpienie dyrekcji szkoły, pokaz mody „W stronę kubizmu”, wystawy prac uczniów oraz spotkanie okolicznościowe.
Natomiast 15 kwietnia w godzinach 16.00 – 18.00 w budynku szkoły odbędzie się spotkanie absolwentów.