Interna z Opolskiej ma nową siedzibę

Data publikacji: 1 kwietnia 2016

30 marca w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym im. Bronisława Hagera w Tarnowskich Górach odbyła się uroczystość otwarcia Oddziału Wewnętrznego II po przeniesieniu z ul. Opolskiej.
Samorząd powiatowy reprezentowali wicestarosta Marian Szukalski, członkowie Zarządu Powiatu Andrzej Elwart i Sławomir Wilk, przewodniczący Rady Powiatu Adam Chmiel oraz radni powiatowi.
Pomieszczenia przy ul. Opolskiej szpital zamierza wynająć, aby przynosiły mu dodatkowe dochody.