Pozdrowienia z Weimaru

Data publikacji: 6 kwietnia 2016

Dziś rano do Starostwa Powiatowego dotarły drogą elektroniczną pozdrowienia, które z przyjemnością publikujemy, życząc uczestnikom wyjazdu wielu interesujących przeżyć i czekając na obszerniejszą relację po powrocie. A oto treść e-maila, którego otrzymaliśmy:
“Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Weimaru przesyła młodzież i nauczyciele z “Chemika”. Uczestniczymy tutaj w projekcie historycznym organizowanym przy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży pod tytułem “Śladami niemieckiej historii – Weimar w czasach nazizmu”

Jarosław Wesołek, Karina Burda, Monika Franusik i Uczniowie z Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących