Anioły w odwiedzinach

Data publikacji: 8 kwietnia 2016

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowskich Górach można jeszcze oglądać wystawę aniołów, które przyfrunęły tu z pobliskiego „Jordana”. Zachęcamy do ich obejrzenia w bibliotecznej galerii „Antresola”.

„Wizyty aniołów” – to wystawa prac uczestników feryjnych warsztatów artystycznych z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach. Cykl warsztatów, które odbywały się podczas ferii zimowych, miał charakter wielopokoleniowy i rodzinny, wzięły w nim udział dzieci, młodzież i dorośli, a poprowadziła go Maria Kurtz. Wystawę uzupełniają jej anioły malowane na wycinanej sklejce.