Komisja ds. restrukturyzacji oświaty rozpoczęła pracę

Data publikacji: 8 kwietnia 2016

8 kwietnia odbyło się w Starostwie Powiatowym pierwsze spotkanie Komisji do spraw restrukturyzacji placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Tarnogórski. Przewodniczącym komisji jest wicestarosta Marian Szukalski, koordynatorem Elżbieta Susek – naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, a członkami komisji są: Ewa Brachaczek – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, Wojciech Łempicki – dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Tarnowskich Górach, Jerzy Jankowski – dyrektor Wieloprofilowego Zespołu Szkół w Tarnowskich Górach, Małgorzata Grzesiakowska – dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach, Joanna Stomska – dyrektor Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach, oraz Roman Kurda – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowskich Górach.
Zadaniem komisji, powołanej uchwałą Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, jest opracowanie do 30 listopada 2016 r. programu restrukturyzacji placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Tarnogórski. Restrukturyzacja ma się rozpocząć od roku szkolnego 2017/2018.