Uczcili pamięć ofiar Smoleńska

Data publikacji: 11 kwietnia 2016

Tak jak w całej Polsce, dokładnie w szóstą rocznicę tragedii smoleńskiej, 10 kwietnia o godz. 8.41 przedstawiciele samorządu powiatowego oddali hołd ofiarom pamiętnej katastrofy lotniczej.

Pod obeliskiem w parku miejskim w Tarnowskich Górach, upamiętniającym 96 śmiertelnych ofiar katastrofy, w niedzielny poranek kwiaty złożyli i znicze zapalili: w imieniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego starosta Józef Burdziak i wicestarosta Marian Szukalski, a w imieniu Rady Powiatu Tarnogórskiego jej przewodniczący Adam Chmiel oraz radni Mariusz Kupny i Jarosław Ślepaczuk.
Honor ofiarom tragedii smoleńskiej oddali także poseł na Sejm RP Tomasz Głogowski i radna Sejmiku Województwa Śląskiego Lucyna Ekkert.