Zapraszamy na Targi Pracy

Data publikacji: 11 kwietnia 2016

W Tarnogórskim Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach 12 kwietnia, od godziny 10.00 do 12.00 odbywać się będą Targi Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy, pod hononorowym patronatem starosty tarnogórskiego Józefa Burdziaka.
Dla pracodawców Targi Pracy są okazją do promocji ich firm w środowisku zawodowym. Bezrobotnym natomiast dają możliwość zapoznania się z dostępnymi ofertami zatrudnienia oraz oczekiwaniami i wymogami pracodawców na lokalnym rynku pracy.

Przez cały czas trwania Targów do dyspozycji uczestników będą specjaliści publicznych służb zatrudnienia, m.in. doradcy zawodowi zatrudnieni w Urzędzie Pracy, którzy pomogą w sporządzeniu CV, udzielą wsparcia w zakresie planowania działań zawodowych a także pośrednicy pracy Eures, którzy poinformują o ofertach pracy realizowanych w ramach sieci Eures.
Wstęp na Targi jest bezpłatny.