Wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2016 w dziedzinie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania

Data publikacji: 12 kwietnia 2016

7 kwietnia 2016 roku Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyjął uchwałę nr 125/488/2016 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2016 w dziedzinie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania.

Zestawienie projektów objętych dofinansowaniem zamieszczono w załączniku.

Zestawienie projektów objętych dofinansowaniem zamieszczono w załączniku.