Dziesiąte urodziny „Plastyka”

Data publikacji: 18 kwietnia 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach świętuje w tym roku swoje dziesięciolecie. Główne wydarzenia jubileuszowe odbyły się 14 kwietnia. W imieniu samorządu powiatowego kwiaty i prezent wręczyli pani dyrektor Jolancie Ploteckiej członek Zarządu Powiatu Sławomir Wilk oraz Katarzyna Wilk z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego.

Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach świętuje w tym roku swoje dziesięciolecie. Główne wydarzenia jubileuszowe odbyły się 14 kwietnia. W imieniu samorządu powiatowego kwiaty i prezent wręczyli pani dyrektor Jolancie Ploteckiej członek Zarządu Powiatu Sławomir Wilk oraz Katarzyna Wilk z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego. Przekazali oni także list z gratulacjami, podziękowaniami i wyrazami uznania dla nauczycieli i uczniów szkoły od starosty tarnogórskiego Józefa Burdziaka.
Oprócz oficjalnych wystąpień, pokazu filmu o historii i współczesności Liceum Plastycznego oraz okolicznościowych wystaw prac uczniów i nauczycieli, atrakcją urodzinowych obchodów były pokazy mody „W stronę kubizmu” oraz „Cosmic show” w wykonaniu uczennic i absolwentek szkoły.

Call Now ButtonZadzwoń teraz