Spotkanie Akademii Edukacji Ekologicznej

Data publikacji: 19 kwietnia 2016

Stowarzyszenie Zielona Ziemia zaprasza na spotkanie Akademii Edukacji Ekologicznej, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 21 kwietnia br. o godz. 18.00 w restauracji Figaro w Radzionkowie.
W programie wykład Łukasza Koby z Piekarskiego Stowarzyszenia Przyrodników zatytułowany „Sekrety fotografii przyrodniczej” oraz spotkanie uczestników Programu Moje Czyste Miasto.

Akademia Edukacji Ekologicznej działa pod patronatem starosty tarnogórskiego Józefa Burdziaka, prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Andrzeja Pilota i burmistrza Radzionkowa Gabriela Tobora.
Wstęp na czwartkowe spotkanie jest bezpatny. Dla zainteresowanych nauczycieli przygotowano certyfikaty uczestnictwa.