Szkolenie w ramach Konkursu Młodej Przedsiębiorczości

Data publikacji: 19 kwietnia 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Kilkudziesięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego miało okazję skorzystać z bezpłatnego szkolenia „Jak założyć własną firmę? + Biznesplan”, które zorganizował dla nich Inkubator Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach. Szkolenie odbyło się 18 kwietnia, w ramach tegorocznej edycji Konkursu Młodej Przedsiębiorczości. Prowadziła je Mirella Doluk-Świerczek. Licznie zgromadzeni uczestnicy zdobyli wiedzę na temat form prowadzenia działalności gospodarczej, etapów rejestracji własnej firmy, obowiązującej przy jej prowadzeniu dokumentacji oraz obowiązków podatkowych wynikających z faktu prowadzenia własnej firmy. Każdy uczestnik szkolenia mógł się również dowiedzieć, w jaki sposób napisać zwięzły, wiarygodny i możliwy do realizacji biznesplan. Wszyscy otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia.