Dyplom dla “Chemika” za żywność dla ubogich

Data publikacji: 22 kwietnia 2016

“W MIEJSCE SZAREJ BEZCZYNNOŚCI DOBRE WZORCE I WARTOŚCI” – tak brzmi motto Fundacji Betlehem Dom Chleba w Zabrzu. Te wartości nie są obce uczniowskiej i nauczycielskiej społeczności Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach. Świadczy o tym fakt, że 21 kwietnia wiceprezes Fundacji Jolanta Wszołek wręczyła na ręce dyrekcji “Chemika” podziękowania dla społeczności szkolnej za podarowanie żywności dla podopiecznych Fundacji.
Zbiórkę żywności zorganizowała klasa II B LO razem z wychowawcą Jarosławem Wesołkiem.

Informacje o działalności Fundacji Betlehem Dom Chleba można znaleźć pod adresem: http://www.betlehem.pl/