Informator o szkołach ponadgimnazjalnych

Data publikacji: 22 kwietnia 2016

Gimnazjalisto! Zastanawiasz się nad wyborem szkoły? Myślisz o tym, jaki zawód wybrać? Jeśli tak, to zachęcamy do zapoznania się z treścią informatora o szkołach ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego. Opracował go Powiatowy Urząd Pracy na podstawie informacji ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Tarnogórski.

Informator zawiera szczegółowe dane o zasadach prowadzenia rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych oraz charakterystykę zawodów, które są kształcone w szkołach powiatowych. Trzecią część stanowi wykaz zakładów zrzeszonych w tarnogórskim Wolnym Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców.
W tradycyjnej, książkowej formie informator trafi wkrótce do wszystkich gimnazjów. W wersji elektronicznej (plik w formacie PDF do pobrania) publikujemy go w załączniku. W tej samej wersji został opublikowany na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach, pod adresem:
www.pup-tg.pl/urzad_pracy/Informatory_o_szkolach_ponadgimazjalnych_w_powiecie.html