Powiatowy Festiwal Artystyczny w „Jordanie”

Data publikacji: 25 kwietnia 2016

33 amatorskie zespoły artystyczne działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych oraz domach kultury i placówkach oświatowo-wychowawczych zaprezentują się podczas Powiatowego Amatorskiego Festiwalu Artystycznego 2016.
Przesłuchania festiwalowe odbędą się 28 kwietnia (czwartek) w godzinach od 9.00 do 16.30 w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach, przy ul. Gliwickiej 36.
Wezmą w nich udział amatorskie zespoły muzyczne, taneczne i teatralne.

Wezmą w nich udział amatorskie zespoły muzyczne, taneczne i teatralne.
Koncert laureatów oraz wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 12 maja o godzinie 15.00.
Organizatorami festiwalu są: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach, Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach.
Harmonogram przesłuchań festiwalowych znajduje się pod adresem: http://mdk.tgory.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=516