Święto Konstytucji w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 25 kwietnia 2016

Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Tarnowskich Górach zapraszają tarnogórzan do udziału w uroczystych obchodach Święta Konstytucji. Rozpoczną się one 3 maja o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Piotra i Pawła, gdzie odprawiona zostanie msza święta w intencji Ojczyzny i Powiatu Tarnogórskiego, podczas której wystąpi chór Allegro pod dyrekcją Jacka Pieczyka.

Po nabożeństwie nastąpią okolicznościowe wystąpienia przedstawicieli władz samorządowych i zaproszonych gości, po czym uczestnicy uroczystości przejdą na Rynek, gdzie o godzinie 11.30 rozpocznie się koncert Tarnogórskiej Orkiestry Dętej.