Wizyta samorządowców z Tucholi

Data publikacji: 27 kwietnia 2016

Dziś (27 kwietnia) w tarnogórskim starostwie krótką, jednodniową wizytę złożyli samorządowcy z partnerskiego powiatu tucholskiego. Ze starostą tarnogórskim Józefem Burdziakiem i wicestarostą Marianem Szukalskim spotkali się wicestarosta tucholski Zenon Poturalski i były starosta tucholski Andrzej Wegner.

Spotkanie dotyczyło problemów będących przedmiotem obrad XX Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, które odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca w Ossie. Samorządowcy wymienili się także informacjami o bieżących problemach obydwu partnerskich powiatów.

Na zdjęciu od lewej: Andrzej Wegner, Józef Burdziak, Zenon Poturalski i Marian Szukalski.