Debata o nowoczesnej szkole

Data publikacji: 29 kwietnia 2016

Czym jest nowoczesna szkoła i jak można zorganizować szkolnictwo zawodowe, aby odpowiadało ono zapotrzebowaniu przedsiębiorców na wykwalifikowanych pracowników – o tym rozmawiano na spotkaniu, zorganizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach z udziałem samorządowców z terenu “Białego Śląska” i członków IP-H. W spotkaniu, na zaproszenie IP-H, uczestniczyli starosta tarnogórski Józef Burdziak, wicestarosta Marian Szukalski i przedstawiciele tarnogórskiej oświaty powiatowej.

Dyskusję poprzedziła prezentacja szkoły prowadzonej przez Urząd Marszałkowski w Łodzi, która kształci fachowców “na zamówienie” konkretnych pracodawców.

Zadzwoń teraz Skip to content