Życzenia Starosty Tarnogórskiego dla maturzystów

Data publikacji: 29 kwietnia 2016

Drodzy uczniowie klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnogórskiego!

W Waszych szkołach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Tym samym zakończyliście swoją edukację, od tego momentu przestaliście być uczniami, a staliście się absolwentami swoich szkół. Przystępujecie do najważniejszego w swoim życiu egzaminu – egzaminu dojrzałości.
Z tej okazji życzę Wam wiary we własne siły i umiejętności, odwagi oraz mądrego wykorzystania zdobytej w szkole wiedzy.

Niech wyniki Waszego egzaminu maturalnego będą jak najwyższe, niech matura stanie się dla Was znakomitym wstępem w dorosłe życie i utoruje Wam drogę do wymarzonej uczelni.
Pokażcie się z jak najlepszej strony i odważnie realizujcie swoje marzenia. Połamania piór, trafienia w wymarzone tematy i udanej rekrutacji na studia!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Starosta Józef Burdziak