Z czterech stron świata

Data publikacji: 3 maja 2016

„Z czterech stron świata. Kolekcja Katarzyny i Andrzeja Pilotów” – to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się 29 kwietnia w Muzeum w Tarnowskich Górach. W otwarciu ekspozycji wzięli udział starosta tarnogórski Józef Burdziak i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Jan Gryc.
Starosta wręczył pani Katarzynie Pilot bukiet kwiatów gratulując jej podróźniczej pasji i zgromadzenia tak imponujących zbiorów pamiątek.

Ekspozycja, jak zapowiedziała Beata Kiszel z tarnogórskiego muzeum, będzie prezentowana do 26 czerwca.
Podczas wernisażu wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.