Najsympatyczniejsi maturzyści w województwie!

Data publikacji: 13 maja 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Gdzie są najsympatyczniejsi maturzyści w województwie śląskim? Oczywiście w powiecie tarnogórskim, a konkretnie – w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie. Klasa IVb – kształcąca się w zawodach technik hotelarstwa i technik górnictwa podziemnego – okazała się niepokonana w II etapie plebiscytu zorganizowanego przez „Dziennik Zachodni” na Najsympatyczniejszą klasę maturalną w województwie śląskim. Maturzyści z Radzionkowa zdobyli sympatię czytelników gazety, kolegów i koleżanek, uzyskując ponad 7200 głosów i przewagę 1000 głosów w stosunku do zdobywcówe II miejsca.

Gdzie są najsympatyczniejsi maturzyści w województwie śląskim? Oczywiście w powiecie tarnogórskim, a konkretnie – w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie. Klasa IVb – kształcąca się w zawodach technik hotelarstwa i technik górnictwa podziemnego – okazała się niepokonana w II etapie plebiscytu zorganizowanego przez „Dziennik Zachodni” na Najsympatyczniejszą klasę maturalną w województwie śląskim. Maturzyści z Radzionkowa zdobyli sympatię czytelników gazety, kolegów i koleżanek, uzyskując ponad 7200 głosów i przewagę 1000 głosów w stosunku do zdobywcówe II miejsca. W nagrodę klasa otrzyma bilety wstępu do Wesołego Miasteczka w Chorzowie.
Przypomnijmy, że także w I etapie konkursu maturzyści z Radzionkowa byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce jako najsympatyczniejsza klasa maturalna w powiecie tarnogórskim.
Nie jest to pierwsza tego typu „plebiscytowa” wygrana społeczności ZST-E. W 2012 roku wychowawczyni zwycięskiej klasy IVb Ewa Mann, zdobyła zaszczytny tytuł Wychowawcy Roku 2012 w konkursie pod patronatem Prezydenta RP.
W piątek, 29 kwietnia 2016 roku, społeczność ZST-E w Radzionkowie oficjalnie pożegnała swoich maturzystów. Przed nimi kolejne wybory, kolejne decyzje, kolejne wyzwania.

Call Now ButtonZadzwoń teraz