Ostatnia wystawa z cyklu 10x10x10

Data publikacji: 25 maja 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Projektowanie graficzne, grafika projektowa, grafika artystyczna, malarstwo, rysunek, rzeźba, rzeźba ceramiczna, fotografia, film, instalacja, obiekty, aranżacja przestrzeni, projektowanie mody… zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej na kolejną z dziesięciu wystaw prezentujących prace nauczycieli przedmiotów artystycznych w Liceum Plastycznym w Tarnowskich Górach. Cykl wystaw odbywa się od stycznia do czerwca 2016 w związku z obchodami 10-lecia szkoły. 10 artystów uczących w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych prezentuje swoje prace w 10 galeriach sztuki.

Projektowanie graficzne, grafika projektowa, grafika artystyczna, malarstwo, rysunek, rzeźba, rzeźba ceramiczna, fotografia, film, instalacja, obiekty, aranżacja przestrzeni, projektowanie mody… zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej na kolejną z dziesięciu wystaw prezentujących prace nauczycieli przedmiotów artystycznych w Liceum Plastycznym w Tarnowskich Górach. Cykl wystaw odbywa się od stycznia do czerwca 2016 w związku z obchodami 10-lecia szkoły. 10 artystów uczących w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych prezentuje swoje prace w 10 galeriach sztuki. Wernisaż ostatniej wystawy ich prac z tego cyklu, zorganizowanej w w Centrum Kultury Śląskiej, odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17.00.
Na wystawie zaprezentują swoje prace następujący autorzy: Ewa Jaworska, Urszula Kaczmarczyk, Katarzyna Kroczek-Wasińska, Małgorzata Macocha, Anna Osadnik, Dolores Wilk-Pederska, Adam Andryszczak, Mateusz Jankowski, Artur Lubos i Stanisław Tarasek.
Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach ma szczęście do dobrych i bardzo dobrych pedagogów. To ich pasja i doświadczenie, w połączeniu ze zdolnościami i pracowitością uczniów, stanowią o wysokiej jakości tej szkoły. Są oni uosobieniem dewizy Jacka Walkiewicza „Żeby innych zapalać, samemu trzeba płonąć”.
Wystawę będzie można oglądać w nakielskim pałacu do połowy lipca.

Call Now ButtonZadzwoń teraz