BIP

Ostatnia wystawa z cyklu 10x10x10

Data publikacji: 25 maja 2016

Projektowanie graficzne, grafika projektowa, grafika artystyczna, malarstwo, rysunek, rzeźba, rzeźba ceramiczna, fotografia, film, instalacja, obiekty, aranżacja przestrzeni, projektowanie mody… zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej na kolejną z dziesięciu wystaw prezentujących prace nauczycieli przedmiotów artystycznych w Liceum Plastycznym w Tarnowskich Górach. Cykl wystaw odbywa się od stycznia do czerwca 2016 w związku z obchodami 10-lecia szkoły. 10 artystów uczących w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych prezentuje swoje prace w 10 galeriach sztuki.

Projektowanie graficzne, grafika projektowa, grafika artystyczna, malarstwo, rysunek, rzeźba, rzeźba ceramiczna, fotografia, film, instalacja, obiekty, aranżacja przestrzeni, projektowanie mody… zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej na kolejną z dziesięciu wystaw prezentujących prace nauczycieli przedmiotów artystycznych w Liceum Plastycznym w Tarnowskich Górach. Cykl wystaw odbywa się od stycznia do czerwca 2016 w związku z obchodami 10-lecia szkoły. 10 artystów uczących w Zespole Szkół Artystyczno-Projektowych prezentuje swoje prace w 10 galeriach sztuki. Wernisaż ostatniej wystawy ich prac z tego cyklu, zorganizowanej w w Centrum Kultury Śląskiej, odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17.00.
Na wystawie zaprezentują swoje prace następujący autorzy: Ewa Jaworska, Urszula Kaczmarczyk, Katarzyna Kroczek-Wasińska, Małgorzata Macocha, Anna Osadnik, Dolores Wilk-Pederska, Adam Andryszczak, Mateusz Jankowski, Artur Lubos i Stanisław Tarasek.
Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach ma szczęście do dobrych i bardzo dobrych pedagogów. To ich pasja i doświadczenie, w połączeniu ze zdolnościami i pracowitością uczniów, stanowią o wysokiej jakości tej szkoły. Są oni uosobieniem dewizy Jacka Walkiewicza „Żeby innych zapalać, samemu trzeba płonąć”.
Wystawę będzie można oglądać w nakielskim pałacu do połowy lipca.

Call Now ButtonZadzwoń teraz