Ogłoszenie o przetargu ustnym ograniczonym na wynajem lokalu mieszkalnego położonego w Brynku przy ul. Park 12

Data publikacji: 14 czerwca 2016

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza przetarg ustny ograniczony na wynajem lokalu mieszkalnego położonego w Brynku przy ul. Park 12, stanowiącego własność Powiatu Tarnogórskiego.
Dokument został opublikowany w formacie pdf i stanowi załącznik do niniejszej treści.
Dokument Utworzono – Wydział Inwestycji i Gospodarki Mieniem.
Autoryzacja – Józef Burdziak Starosta Tarnogórski

Dokument Utworzono – Wydział Inwestycji i Gospodarki Mieniem.
Autoryzacja – Józef Burdziak Starosta Tarnogórski