Życzenia Starosty Tarnogórskiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Data publikacji: 24 czerwca 2016

Szanowni Dyrektorzy, Mili Uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele!
Zakończenie roku szkolnego to dla Was moment podsumowania całorocznej pracy, snucia planów na przyszłość, podejmowania postanowień na przyszły rok szkolny.
Dziś uczniowie otrzymują świadectwa, certyfikaty i wyróżnienia, wręczają kwiaty swoim wychowawcom i wyfruwają przez otwarte drzwi swoich szkół w wakacyjną przestrzeń, wolną od dzwonków, klasówek, wywiadówek, wypracowań i niezapowiedzianych kartkówek.

Szanowni Dyrektorzy, Mili Uczniowie, Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele!
Miniony rok szkolny był czasem wytężonej pracy dla całej powiatowej społeczności oświatowej. Za tę pracę serdecznie Wam dziękuję, gratulując osiągniętych sukcesów.
Zasłużyliście na odpoczynek. Niech będzie on pełen wrażeń, udany i bezpieczny. Cieszcie się letnim powietrzem, wodą, słońcem, naturą, towarzystwem sprawdzonych przyjaciół i nowych znajomych.
Wyjdźcie ze szkolnych murów, aby przemieniać teorię w praktykę, sprawdzajcie wiedzę, którą zdobyliście, smakujcie życie.
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice – kolorowych wakacji!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Starosta Józef Burdziak