Pożegnanie dyrektora Ryszarda Mitręgi

Data publikacji: 27 czerwca 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, które odbyło się 24 czerwca, miało szczególny charakter. Społeczność szkolna wraz emerytowanymi pracownikami uroczyście pożegnała dyrektora Ryszarda Mitręgę, który po 26 latach zarządzania szkołą i 33 latach pracy w Chemiku, od 1 września 2016 roku przechodzi na emeryturę.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, które odbyło się 24 czerwca, miało szczególny charakter. Społeczność szkolna wraz emerytowanymi pracownikami uroczyście pożegnała dyrektora Ryszarda Mitręgę, który po 26 latach zarządzania szkołą i 33 latach pracy w Chemiku, od 1 września 2016 roku przechodzi na emeryturę. Z tej okazji Grupa Teatralna pod kierownictwem Kariny Burdy przygotowała program artystyczny ukazujący przebieg kariery zawodowej pana dyrektora z przymrużeniem oka.
Panu Ryszardowi Mitrędze życzymy udanego wypoczynku i realizacji wszystkich planów i marzeń na zasłużonej emeryturze, przypominając, że 15 października 2015 roku otrzymał on Nagrodę Starosty Tarnogórskiego jako jeden z dwojga najlepszych dyrektorów szkół ponadgminazjalnych powiatu tarnogórskiego.

Zadzwoń teraz