BIP

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów zostały przyznane!

Data publikacji: 9 sierpnia 2016

Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał stypendia na rok szkolny 2016/2017 najbardziej uzdolnionej młodzieży z powiatu tarnogórskiego, uczęszczającej do szkół ponadgimnazjalnych. Oto imiona i nazwiska tegorocznych stypendystów wraz z informacją o szkołach, do których uczęszczają:
1. Anna Ciongwa – Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach;
2. Karolina Bluj – Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach;

Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał stypendia na rok szkolny 2016/2017 najbardziej uzdolnionej młodzieży z powiatu tarnogórskiego, uczęszczającej do szkół ponadgimnazjalnych. Oto imiona i nazwiska tegorocznych stypendystów wraz z informacją o szkołach, do których uczęszczają:
1. Anna Ciongwa – Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach;
2. Karolina Bluj – Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach;
3. Oliwia Tomys – Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach
4. Barbara Szala – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
5. Julia Kot – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
6. Marcel Baron – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
7. Barbara Czapla – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
8. Aleksandra Uliasz – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
9. Michał Olkisz – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
10. Marcin Gruca – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
11. Wiktoria Król – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
12. Wiktoria Baranowska – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach;
13. Marta Łukaszewska – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia, ul. Strzelców Bytomskich 11, 41-902 Bytom;
14. Julia Kruk – Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej Curie w Tarnowskich Górach;
15. Marta Wilk – Zespół Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach;
16. Barbara Sieja – Zespół Szkół Artystyczno–Projektowych w Tarnowskich Górach;
17. Anna Brzezina – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach;
18. Agnieszka Krysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach;
19. Krzysztof Sołtysik – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach;
20. Zuzanna Werner – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach;
21. Wiktoria Wiśniewska – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach;
22. Julia Wojtacha – I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach;
23. Dominika Bieniek – Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie;

Już teraz zapraszamy wszystkich stypendystów na powiatową uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 połączoną z wręczeniem stypendiów. Odbędzie się ona 1 września ok. godz. 11.15 w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II, przy ul. Pokoju 14 w Tarnowskich Górach.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 zainicjowana zostanie
o godz. 10:00 Mszą św. w kościele p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach, przy ul. Gliwickiej 14 . Po nabożeństwie poczty sztandarowe wraz ze zgromadzonymi gośćmi udadzą się z kościoła do Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.

Call Now ButtonZadzwoń teraz