Warsztaty “Tworzyć z pasją”

Data publikacji: 9 sierpnia 2016

Na trzecie już warsztaty plastyczne “Tworzyć z pasją”,zaprasza Spółdzielnia Socjalna “Familia” już jutro, 10 sierpnia, na godz. 10.00. Tym razem odbywać się one będą w Domu Pomocy Społecznej “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach. Uczestnikami warsztatów będą mieszklańcy DPS-u, ale do udziału zapraszamy również dzieci, młodzież i dorosłych zainteresowanych nauczeniem się tworzenia pamiątek różnymi technikami i metodami.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Odbędą się one dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Odbędą się one dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego.

Call Now ButtonZadzwoń teraz