Wyróżnienie dla ludzi z pasją

Data publikacji: 10 sierpnia 2016

W imieniu Zarządu Klubu Sportowa Polska zapraszamy do zgłaszania kandydatur do IV edycji wyróżnienia „Pasjonat Sportowej Polski”.
Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Programu „Sportowa Polska”. Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gmin, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia.

Pasjonat Sportowej Polski to osoba, która poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a poprzez swoje działania jest wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców.
Wśród dotychczasowych Pasjonatów Sportowej Polski są m.in.: trenerzy, instruktorzy, menedżerowie i animatorzy sporu, czy nauczyciele wychowania fizycznego.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA KANDYDATÓW W TEGOROCZNEJ EDYCJI „PASJONAT SPORTOWEJ POLSKI 2016”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 sierpnia 2016 roku.

Szczegółowe informacje publikujemy w załącznikach. Można je znaleźć w regulaminie oraz ankiecie weryfikacyjnej.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@sportowapolska.eu lub faksem, na numer 22/244-24-64

Szczegółowe informacje o Klubie Sportowa Polska można znaleźć na stronie internetowej www.sportowapolska.eu i na facebooku pod adresem www.facebook/KlubSportowaPolska