Spacer gimnazjalistów z seniorami

Data publikacji: 22 września 2016

Grupa 22 członków Szkolnego Klubu Wolontariusza z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu odbyła 9 września wspólny spacer z pensjonariuszami zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej “Przyjaźń” w Tarnowskich Górach, prowadzonego przez powiat tarnogórski. Wrześniowe spacery to już stały „punkt programu”, którym SKW wznawia swoją działalność z początkiem każdego roku szkolnego.
Dzięki gimnazjalistom spora grupa seniorów poruszających się na wózkach inwalidzkich mogła opuścić teren ośrodka. Wyjazd zorganizowały Katarzyna Czierpka i Barbara Odoj.

Uczestnicy: Paulina Dzionsko – klasa 3c, Patrycja Wójcik – 3c, Szymon Kosmol – 3a, Paweł Przybylok – 3a, Nadia Puczka – 3a, Martyna Woźniak – 3a, Katarzyna Bajor – 3a, Karolina Saternus – 3a, Magdalena Ślązok – 3a, Sandra Bielecka – 3b, Urszula Cholewa – 3b, Martyna Przybyła – 3b, Julia Tomala – 3b, Amanda Sok – 3d, Aleksandra Zubek – 3d, Dominik Hojka – 3d, Filip Mierzwiński – 3d, Bogna Gawron – 3d, Bartosz Kulica – 3d, Michał Sołtysek – 3d, Mateusz Fröhlich – 3d, Marcelina Cenula – 3d.
Wszystkim wolontariuszom w imieniu mieszkańców DPS „Przyjaźń” serdecznie dziękujemy!