Ogłoszenie o drugim przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego w Nakle Śląskim przy ul. Powstańców 2a

Data publikacji: 27 września 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza drugi przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej, obejmującej lokal mieszkalny nr 6 położony w Nakle Śląskim przy ul. Powstańców 2a, stanowiący własność Powiatu Tarnogórskiego.
Dokument został opublikowany w formacie pdf i stanowi załącznik do niniejszej treści.
Dokument utworzono: Wydział Inwestycji i Gospodarki Mieniem.

Dokument utworzono: Wydział Inwestycji i Gospodarki Mieniem.