Tarnogórzanin pokieruje europejską organizacją lekarzy

Data publikacji: 5 października 2016
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Profesor Marian Zembala, tarnogórzanin, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca i były minister zdrowia, został wybrany szefem Europejskiego Towarzystwa Kardiochirurgów i Torakochirurgów EACTS. Wybrało go jednogłośnie 5000 lekarzy z 76 krajów, podczas kongresu w Barcelonie.
Panu profesorowi serdecznie gratulujemy i cieszymy się z jego sukcesu nie tylko dlatego że jest mieszkańcem naszego miasta, ale również z tego względu, że znajduje się w gronie laureatów Nagrody „Orła i Róży” przyznawanej przez Radę Powiatu Tarnogórskiego.


Profesor Marian Zembala, tarnogórzanin, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca i były minister zdrowia, został wybrany szefem Europejskiego Towarzystwa Kardiochirurgów i Torakochirurgów EACTS. Wybrało go jednogłośnie 5000 lekarzy z 76 krajów, podczas kongresu w Barcelonie.
Panu profesorowi serdecznie gratulujemy i cieszymy się z jego sukcesu nie tylko dlatego że jest mieszkańcem naszego miasta, ale również z tego względu, że znajduje się w gronie laureatów Nagrody „Orła i Róży” przyznawanej przez Radę Powiatu Tarnogórskiego.

Call Now ButtonZadzwoń teraz