Data publikacji: 14 października 2016

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty serdeczne życzenia, aby Wasza codzienna praca stanowiła źródło dumy, satysfakcji i poczucia dobrze pełnionej misji.
Oby każdego dnia towarzyszyła Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy,
a przywiązanie i wdzięczność uczniów wynagradzała trudy niełatwej pracy.
Niech służba młodym ludziom i całemu naszemu lokalnemu środowisku rodzi wiele szlachetnych owoców.

W imieniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego
Marian Szukalski, Wicestarosta Tarnogórski

a przywiązanie i wdzięczność uczniów wynagradzała trudy niełatwej pracy.

W imieniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego
Marian Szukalski, Wicestarosta Tarnogórski