Data publikacji: 14 listopada 2016

Mieszkańcy powiatu, żołnierze, kombatanci, harcerze oraz przedstawiciele organizacji społecznych spotkali się by świętować Dzień Niepodległości w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła gdzie tradycyjnie odprawiona została msza w intencji Ojczyzny. Oficjalna część uroczystości odbyła się po nabożeństwie przed kościołem gdzie w asyście Kompanii Honorowej Wojska Polskiego oraz pocztów sztandarowych złożono kwiaty pod tablicami pamięci oraz pod dzwonnicą Gwarków. W obchodach jako reprezentanci powiatu uczestniczyli przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel, starosta Józef Burdziak, wicestarosta Marian Szukalski oraz członek zarządu Andrzej Elwart.

Call Now ButtonZadzwoń teraz