Obchody jubileuszu 95-lecia działalności Klubu Sportowego Unia Kalety

Data publikacji: 30 listopada 2016

26 listopada br. w Miejskim Domu Kultury w Kaletach odbyła się uroczysta akademia z okazji 95-lecia działalności Klubu Sportowego Unia Kalety. W obchodach jako reprezentanci powiatu uczestniczyli przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel, starosta Józef Burdziak oraz radny powiatu Marcin Parys. Podczas ceremonii wręczone zostały odznaczenia dla zasłużonych członków i działaczy Klubu.