Partnerska współpraca

Data publikacji: 14 grudnia 2016

Manfred Bachmayer, prezes Towarzystwa Przyjaciół Powiatów Erlangen Höchstadt – Tarnowskie Góry oraz radny partnerskiego powiatu Erlangen Höchstadt gościł 9 grudnia w powiecie tarnogórskim. W Starostwie Powiatowym spotkał się ze starostą Józefem Burdziakiem, wicestarostą Marianem Szukalskim oraz wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Stanisławem Wieczorkiem. Celem wizyty było nakreślenie kierunków partnerskiej współpracy w roku 2017 oraz omówienie szczegółów kolejnego polsko – niemieckiego rajdu rowerowego.

Manfredowi Bachmayerowi towarzyszył Bernhard Richter, uczestnik trzech dotychczasowych rajdów rowerowych organizowanych przez partnerskie powiaty. Czwarte takie wydarzenie zaplanowano na maj 2017 roku.