Młodzież z kolędą i życzeniami na posiedzeniu Zarządu Powiatu

Data publikacji: 19 grudnia 2016

Ze świątecznymi życzeniami odwiedziły dziś Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach uczennice i opiekunki Powiatowej Reprezentacji Młodzieży.

Uczennice szkół: Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich, Wieloprofilowego Zespołu Szkół i Zespołu Szkół Techniczno –Usługowych im. Jana Pawła II złożyły na ręce Starosty Tarnogórskiego Pana Józefa Burdziaka własnoręcznie przygotowany stroik Bożonarodzeniowy oraz kartkę z życzeniami świątecznymi.

Tradycyjnie nie zabrakło kolęd, wigilijnej poezji i słodkich pierników upieczonych przez uczniów „Gastronomika”.