Wigilia dla potrzebujących

Data publikacji: 23 grudnia 2016

Najbardziej potrzebujące osoby z terenu naszego powiatu, jak co roku, zaproszono na spotkanie wigilijne, organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Caritas Parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach. Spotkanie odbyło się 21 grudnia w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach. Zebranym przy wigilijnym stole życzenia złożyli: ksiądz prałat Eugeniusz Bienek, przewodniczący Rady Powiatu Adam Chmiel, starosta Józef Burdziak, radna sejmiku Aniela Jany, dyrektor PCPR Klaudia Zyśk, radna powiatowa Krystyna Trzęsiok oraz były radny Paweł Mrachacz. Pod choinką na najmłodszych czekały prezenty, które wręczył Święty Mikołaj.