Turniej Farmaceutyczny w „Chemiku”

Data publikacji: 20 lutego 2017

Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących zapraszają młodzież szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz policealnych do udziału w II Powiatowym Turnieju Farmaceutycznym. Honorowy patronat nad turniejem objął starosta tarnogórski Józef Burdziak.
Turniej ma charakter drużynowy. W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przewidziane są zadania teoretyczne, natomiast dla czterech najlepszych zespołów ze szkół policealnych przewidziana jest również część praktyczna.

Obie części turnieju rozegrane zostaną 3 kwietnia w godzinach od 11.00 do 16.00 w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących.
Uroczysta gala, obejmująca ogłoszenie wyników i rozdanie nagród, odbędzie się 25 kwietnia.
W załączeniu publikujemy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 marca 2017 r., faksem – nr 32/285-86-25 lub drogą elektroniczną – e-mail zschmio@o2.pl