Spotkanie informacyjne dla rolników

Data publikacji: 15 marca 2017

W związku z rozpoczynającą się dziś (15 marca) XIV kampanią przyjmowania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich do gruntów rolnych, ONW i rolnośrodowiskowych, kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Jarosław Czapla zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dla rolników i przedstawicieli instytucji pracujących na rzecz rolnictwa Powiatu Tarnogórskiego.

Spotkanie odbędzie się 20 marca (poniedziałek) o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym przy ul. Karłuszowiec 5 w Tarnowskich Górach. Będzie ono poświęcone systemowi dopłat bezpośrednich, w tym płatności za zazielenienie oraz zasad wypełniania wniosków o dopłaty w 2017 roku.

Organizatorami akcji informacyjnej są: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Biuro Powiatowe w Nakle Śląskim, Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nakle Śląskim wraz z Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Tarnowskich Górach.