Laureaci Srebrnej Czcionki 2017

Data publikacji: 20 marca 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

W Tarnogórskim Centrum Kultury odbyło się 15 marca ogłoszenie wyników i rozdanie nagród zwycięzcom trzeciej edycji Tarnogórskiego Konkursu Dziennikarskiego, w którym rywalizują redakcje szkolnych gazet. Wśród pism redagowanych przez uczniów szkół gimnazjalnych najlepszy okazał się “Krecik” z Gimnazjum nr 5 w Rybnej. Drugie miejsce zdobyło gimnazjum z Miasteczka Śląskiego za pismo “Na Ostatnią Chwilę”. Trzecie miejsce zajęła gazeta “Czarno na Białym” z Gimnazjum im. o. Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie.

W Tarnogórskim Centrum Kultury odbyło się 15 marca ogłoszenie wyników i rozdanie nagród zwycięzcom trzeciej edycji Tarnogórskiego Konkursu Dziennikarskiego, w którym rywalizują redakcje szkolnych gazet. Wśród pism redagowanych przez uczniów szkół gimnazjalnych najlepszy okazał się “Krecik” z Gimnazjum nr 5 w Rybnej. Drugie miejsce zdobyło gimnazjum z Miasteczka Śląskiego za pismo “Na Ostatnią Chwilę”. Trzecie miejsce zajęła gazeta “Czarno na Białym” z Gimnazjum im. o. Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie. Wśród gazet wydawanych przez uczniów szkół podstawowych, jury najwyżej oceniło “No Name” z Nakła Śląskiego, drugie miejsce jurorzy przyznali gazetce “Echo” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piekarach Śląskich, a trzecie ex aequo przyznano “Kujonkowi” ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Lasowicach i “Rogolikowi” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miasteczku Śląskim.
Patronat honorowy nad konkursem sprawował starosta tarnogórski Józef Burdziak, który przekazał organizatorom, uczestnikom i laureatom list, odczytany podczas uroczystości wręczenia nagród przez Michała Kampę, kierownika Biura Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Call Now ButtonZadzwoń teraz