VI Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny

Data publikacji: 22 marca 2017

Zapraszamy wszystkich zwolenników spędzania wolnego czasu w sportowym stylu do zapisów na bieg przełajowy z cyklu Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny. Impreza odbędzie się w sobotę, 25 marca, tradycyjnie już w dzielnicy Kalet- Truszczycy.
Chętnych prosimy o przeczytanie regulaminu i zapisy za pośrednictwem wypełnionego formularza.
Regulamin, formularz i mapkę dojazdu do miejsca rozpoczęcia biegu publikujemy w załącznikach.
Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres mailowy: jacek.lubos@kalety.pl do dnia 24 marca br (piątek).