Zapraszamy gimnazjalistów na Targi Edukacyjne

Data publikacji: 3 kwietnia 2017

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach organizuje w dniach 5 i 6 kwietnia br. Targi Edukacyjne, w których swoją ofertę edukacyjną przedstawią szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Tarnogórskiego.

Targi odbywać się będą w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, przy ul. Sienkiewicza 23, w godzinach od 9.00 do 13.30, a skierowane są do uczniów III klas gimnazjów, którzy niedługo staną przed wyborem kolejnego etapu edukacyjnego w swoim życiu. Podczas targów młodzież będzie mogła zapoznać się ze specyfiką szkół, zasięgnąć opinii o kierunkach kształcenia, porozmawiać z uczniami i nauczycielami danej szkoły, a nawet skorzystać z fachowej pomocy doradców zawodowych zatrudnionych w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów do zainteresowania się propozycjami szkół Powiatu Tarnogórskiego i do wzięcia udziału w targach.