Powiatowy Festiwal Artystyczny w „Jordanie”

Data publikacji: 11 kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy amatorskie zespoły taneczne, teatralne i muzyczne działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych oraz placówkach oświatowo-wychowawczych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Powiatowego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży. Przesłuchania odbędą się 27 kwietnia (czwartek) w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana przy ul. Gliwickiej 36 w Tarnowskich Górach.
Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia. Karty należy składać w PMDK w Tarnowskich Górach, ul. Gliwicka 36.

Kartę zgłoszenia i regulamin publikujemy w załącznikach.