Wernisaż w tarnogórskiej bibliotece

Data publikacji: 5 maja 2017

W sobotę 6 maja na godzinę 15.00 zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowskich Górach na wernisaż wystawy prac tarnogórzanina Witolda Zaręby. Urodzony w 1972 r., dyplom w Pracowni Druku Wypukłego prof. E. Zawadzkiej WSP w Częstochowie otrzymał w 1999 r. W 2007 r. uzyskał tytuł doktora sztuk pięknych w katowickiej ASP. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Zakładzie Grafiki Akademii Jana Długosza w Częstochowie i Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Zajmuje się grafiką warsztatową (druk wypukły).

Zrealizował 14 wystaw indywidualnych. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach i konkursach graficznych w kraju i zagranicą.
Wystawa „Viribus unitis” w Galerii „Antresola” potrwa od 6 do 31 maja 2017 r.