Otrzymano dofinansowanie

Data publikacji: 9 maja 2017
baner2

Inwestycja realizowana przez Powiat Tarnogórski dzięki dofinansowaniu unijnemu, to remont i wyposażenie warsztatów w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach.
Całkowity koszt projektu to 7 mln 954 tys. 397 zł i 93 gr, z czego dofinansowanie wynosi prawie 4,5 miliona złotych. W ramach tej inwestycji przewiduje się przebudowę dachu budynku, docieplenie dachu, przebudowę i remont pomieszczeń warsztatów, dostosowanie pomieszczeń do planowanego parku maszynowego, modernizację wewnętrznych i zewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, termomodernizację obiektu, zakup i montaż nowych maszyn i urządzeń, a także nowe rozmieszczenie istniejącego parku maszynowego w celu usprawnienia pracy personelu oraz lepszego wykorzystania pomieszczeń w celu doskonalenia nauki zawodu. Z wyremontowanych warsztatów będą korzystać uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz innych szkół zawodowych powiatu tarnogórskiego.