Data publikacji: 12 maja 2017

8 maja 2017 roku Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyjął uchwałę nr 212/899/2017 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2017 w dziedzinie działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w ramach projektu ”Wszyscy razem” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wybrany podmiot znajduje się w załączniku do niniejszej uchwały.

Wybrany podmiot znajduje się w załączniku do niniejszej uchwały.