Wyróżnienie dla „Serdecznych”

Data publikacji: 15 maja 2017

Stowarzyszenie „Serdeczni” z Tarnowskich Gór otrzymało Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Jej wręczenie odbyło się 12 maja w Miasteczku Śląskim, podczas zorganizowanej przez „Serdecznych” połączonej uroczystości z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.
Nagrodę z rąk radnej wojewódzkiej Lucyny Ekkert odebrała Gabriela Kowalska, prezes Stowarzyszenia „Serdeczni” a równocześnie przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim.

Życzenia i słodki poczęstunek przekazali mamom i dzieciom ze Stowarzyszenia „Serdeczni” przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel i członek Zarządu Powiatu Adam Baron.