Starosta Tarnogórski u Prezydenta RP

Data publikacji: 26 maja 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Miło nam poinformować, że Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala otrzymała od Prezydenta RP Andrzeja Dudy zaproszenie do udziału w uroczystościach z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, gdzie będzie reprezentowała samorządowców naszego powiatu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 29 maja, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. W trakcie uroczystości planowane jest wystąpienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, po którym Prezydent Andrzej Duda wręczy odznaczenia państwowe przedstawicielom samorządu. Dzień Samorządu Terytorialnego ustanowiony został przez Sejm RP w 2000 roku dla upamiętnienia pierwszych wyborów samorządowych w 1990 roku.