10 lat Tarnogórskiego Stowarzyszenia – Uniwersytet Trzeciego Wieku

Data publikacji: 6 czerwca 2017

Uroczyste podsumowanie 10 lat działalności Tarnogórskiego Stowarzyszenia – Uniwersytet Trzeciego Wieku odbyło się 5 czerwca w Centrum Sztuki i Rzemiosła w Kompleksie Zamkowym „U Wrochema”. W obchodach tego imponującego jubileuszu uczestniczyli Krystyna Kosmala – starosta tarnogórski, Stanisław Torbus – wicestarosta tarnogórski, Adam Baron i Krzysztof Łoziński – członkowie Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, Adam Chmiel – przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego oraz Stanisław Kowolik, Józef Korpak , Andrzej Elwart i Sławomir Wilk – Radni Powiatu Tarnogórskiego. Przekazali oni na ręce Magdaleny Latacz – prezesa Stowarzyszenia w podarunku obraz i list gratulacyjny, w którym starosta napisała – Z okazji Jubileuszu 10–lecia działalności Stowarzyszenia składam na Pani ręce serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania i szacunku za podjęty trud mobilizacji do rozwoju aktywności edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, społecznej i przede wszystkim integracyjnej tarnogórskich seniorów. Życzę Wam, dalszych sukcesów w następnych działaniach dla rozwoju i aktywizacji osób starszych w powiecie tarnogórskim oraz wielu satysfakcji.
W programie uroczystości była projekcja reportażu TVP Katowice przedstawiająca dokonania TS-UTW, projekcja filmu oraz kalejdoskop talentów w wykonaniu słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.