Półkolonie w Jordanie

Data publikacji: 27 czerwca 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

41 dzieci uczestniczy od poniedziałku 26 czerwca w pierwszym turnusie półkolonii zorganizowanych przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia wspólnej zabawy. Na początek uczestnicy półkolonii ustalili wspólnie kontrakt, pod którym wszyscy się podpisali, zobowiązując się do przestrzegania zasad, aby bawić się bezpiecznie.
Potem dzieci poznawały się nawzajem, biorąc udział w zabawach integracyjnych.

Potem dzieci poznawały się nawzajem, biorąc udział w zabawach integracyjnych.
Następnie podzieliły się na trzy grupy według swoich zainteresowań. Zajęcia grupy plastycznej prowadziła Angelika Krzus, zajęcia grupy muzyczno-ruchowej Katarzyna Lisowska i Barbara Kwas, a rozgrywki sportowe na boisku poprowadzili Robert Zagrocki i Sebastian Nieradzik.
Po zajęciach i słodkim poczęstunku dzieci grały w podchody w pobliskim Parku Miejskim.
A dziś dalszy ciąg wspólnej zabawy, która potrwa do końca tygodnia.