Zmiana na stanowisku dyrektora Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Data publikacji: 3 lipca 2017

Po 40 latach przepracowanych w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na emeryturę odeszła dyrektor poradni Elżbieta Kanas-Kiczka. Starosta Krystyna Kosmala i członkowie Zarządu Powiatu Adam Baron i Krzysztof Łoziński podziękowali jej za dotychczasową pracę i życzyli udanego, zasłużonego wypoczynku.

Nowym dyrektorem Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowskich Górach została Barbara Leszczyńska. Zarząd Powiatu Tarnogórskiego powierzył jej stanowisko uchwałą nr 225/944/2017 z dnia 30 czerwca.
Nowa pani dyrektor jest pedagogiem, nauczycielem dyplomowanym. Posiada 34-letni staż pracy. Do Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowskich Górach została przeniesiona z Zespołu Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika w Chorzowie, gdzie pracowała dotychczas.
Na zdjęciach – uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę dyrektor Elżbiety Kanas-Kiczki i powierzenie obowiązków nowej pani dyrektor Barbarze Leszczyńskiej.